Izgatavo neredzamo tinti un uzraksti slepeno zīmīti

Publicēts: 12.07.2018 11:15

Iemāci bērniem uzrakstīt slepenu zīmīti, kuru neviens cits nevarēs izlasīt, ja vien neuzzinās neparasto noslēpumu. Vispirms ir jāizgatavo neredzamā tinte, ar kuras palīdzību bērns vai tu varēsi uzrakstīt nemanāmu zīmīti. Kā arī būtiska sastāvdaļa šādu vēstuļu rakstīšanai ir arī atšifrējums jeb šajā gadījumā vielu vai lietu, kas ļaus neredzamo tinti ieraudzīt. 

Šķiet ļoti sarežģīti? Nebūt ne! Tev būs nepieciešama balta papīra lapa, citrons, ota, gludeklis vai svece. Vispirms izspied glāzē citrona sulu. Samērcējot otu citrona sulā, uz baltās lapas uzraksti savu slepeno vēstījumu. Kad lapa kārtīgi nožuvusi, vari to nodot vai nosūtīt vēlamajam cilvēkam. Šo vēstuli viņš varēs izlasīt, lapu sasildot pie sveces liesmas vai izmantojot gludekli. 

 

Foto avots: Shutterstock.com

Ēdiena pasniegšanas idejas bērniem. FOTO

Vai arī tavs bērns ir izvēlīgs ēdiena ziņā? Izrādās, bērni labprāt mēdz ēst dažādus produktus, ja vien tie pasniegti saistošā veidā. Raugies idejas, kā ēdienu bērnam pasniegt atraktīvi un koši! Lasīt tālāk »

Kopīga istabas pārkārtošana - ikdienas atsvaidzināšanai

Tev šķiet, ka ģimene ieslīgusi rutīnā? Radi pārmaiņas jūsu dzīvesvietā! Tev nav jāiegulda nauda, lai uzburtu jaunu noskaņu mājā, nepieciešams tikai pārbīdīt mēbeles vai pārvietot dekorus.  Lasīt tālāk »

Ūdens pudeles mētāšanas sacensības

Bērnu prātus šobrīd pārņēmusi jauna nodarbe, ko var nosaukt trijos vārdos - ūdens pudeles mētāšana.  Lasīt tālāk »

Papīra kuģītis ar karstāko vēlēšanos

Savu vai draugu jubileju esat izvēlējušies svinēt pie ezera, upes vai jūras? Sagatavo līdzi pāris papīra lapas un rakstāmlietas, lai kopīgi ūdenī palaistu kuģīšus ar karstāko vēlēšanos.  Lasīt tālāk »

Neparasta fotosesija ar zīmējumiem uz asfalta

Tev būs vajadzīgi krāsaini krītiņi, ar kuriem var zīmēt uz asfalta. Vispirms kopā ar bērniem uzzīmē skaistus attēlus uz asfalta, piemēram, balonus, lielu lidmašīnu vai auto, lielu kūku, zaķi. Lasīt tālāk »