Mēles mežģi brīviem brīžiem

Publicēts: 07.06.2018 01:05

Braucot mašīnā vai ejot kājām no bērnudārza vai skolas, īsiniet laiku ar mēles mežģiem. Mājupceļš kļūs aizvien jautrāks. 

Mēles mežģi attīsta bērnu runas prasmes un uzlabo izrunu. Tas lieti noder arī vecākiem, jo dažkārt arī pieaugušajiem dažādās vārdu virknes var sagādāt grūtības. Galvenais uzdevums ir precīzi atkārtot skaitāmpantiņu vai teikumu, kad vienreiz tas ir sanācis, jācenšas to pateikt vairākas reizes pēc kārtas.

Kad bērns ir sācis saprast skaitāmpantiņu principu un bez liekas piepūles atkārto tos, aiciniet bērnu pašam izdomāt savus sarežģītos teikumus. 

Dažādus skaitāmpantiņus vari lejupielādēt.

Faili lejupielādei:

Mēles mežģi.pdf Lejupielādēt

Piemirsta, bet tik aizraujoša spēle "Klasītes". Noteikumi

Vai tavi bērni jau ir apguvuši šo aizraujošo pagalma spēli? Kopā ar ģimeni dodies ārā un uz asfalta ar krītiņiem uzzīmējiet "Klasīšu" laukumu. Lasīt tālāk »

Izdaiļo mājas pagalmu ar skaistiem vēja zvaniem

Vēja zvanu darināšana ir aizraujošs process, jo vari ļauties savam fantāziju lidojumam un izmantot visdažādākos materiālus. Lasīt tālāk »

Radinieku apciemošanas diena

Pulcē kopā tuvus un tālus, redzētus un sen neredzētus radus! Sarīko atkalredzēšanās svētkus, lai ikviens sajustos kā daļa no brīnišķīgas un lielas ģimenes.  Lasīt tālāk »

Izmanto lietotni "Dodies.lv" un iepazīsti Latvijas dabas takas

Kopā ar draugiem vai ģimeni ieplāno brīnišķīgu pārgājienu pa Latvijas skaisto dabu. Taku un atpūtas vietu lietotnē "Dodies.lv" pieejama karte. Lasīt tālāk »

Ģimenes tradīciju vakars: pastāsti man...!

Viens no veidiem, kā stiprināt ģimenes saites, ir katru dienu sanākt kopā un apsēsties ērti vienā telpā un izvēlēties kādu īpašu priekšmetu, kuru laiž pa apli. Lasīt tālāk »