Noderīga lietotne vecākiem, kuri cenšas motivēt bērnu mājas pienākumiem

Publicēts: 10.10.2018 05:20

Padari mājās veicamos darbus par kopīgu izklaidi! Ar lietotni "ChoreMonster" mājas kārtošana būs krietni motivējošāka. Paveicot kādu no mājas darbiem, bērns krāj punktus. Sakrātos punktus bērns var iemainīt pret balvām, piemēram, TV skatīšanās laiku, izbraucienu kopā ar ģimeni, brīvdienām akvaparkā vai jaunu rotaļlietu. Lietotni vienlaicīgi var lietot gan vecāki, gan bērni. Tā ļauj arī pievienot vairākus bērnus un katram dot dažādus uzdevumus noteiktā laikā. Bērnu darāmo lietu sarakstā piedāvā izvēlēties ne vien mājas uzkopšanas darbus, bet arī personīgo higiēnu. 

Izmantojot šo lietotni, bērns trenēs arī savas angļu valodas zināšanas. 

Foto avots: Shutterstock.com

Noderīga lietotne vecākiem, kuri cenšas motivēt bērnu mājas pienākumiem

Padari mājās veicamos darbus par kopīgu izklaidi! Ar lietotni "ChoreMonster" mājas kārtošana būs krietni motivējošāka. Lasīt tālāk »

Uztaisi pārsteiguma zīmītes bērniem

Šādas zīmītes vecāki var ielikt bērnam līdzi uz skolu vai bērnudārzu. Zīmītē vecāki ieraksta novēlējumu dienai, joku, pamācību vai uzzīmē zīmējumu, kas bērnu iepriecinātu.       Lasīt tālāk »

Izmēģini romantisku randiņu observatorijā

Arvien biežāk laukā vērojamas skaidras un zvaigžņotas debesis. Vienkāršu zvaigžņu vērošanu kopā ar savu mīļoto pārvērt par aizraujošu ekskursiju uz kādu no Latvijā esošajām observatorijām. Lasīt tālāk »

Izgatavo grabuli no tualetes papīra kartona daļas

Kopā ar bērniem izgatavo vienkāršu, bet skanīgu mūzikas instrumentu. Skanošs grabulis patiks gan vēl pavisam maziem, gan jau lielākiem bērniem.  Lasīt tālāk »

Mājas un skapja tīrīšana arī rudenī

Ne tikai pavasaris ir laiks, kad ievest mājās un skapī kārtību, tas jādara arī rudenī. Viens gadalaiks ir nomainījis otru, vasaras gaisīgums pārtop par lietainu un drēgnu rudeni. Lasīt tālāk »