Sapošam dzimtas kapus piemiņas vakaram

Publicēts: 09.11.2017 16:35

Daudzviet koki jau nometuši savas krāšņās lapas, un zeme ietinas biezā miglā. Tas nozīmē, ka ir pienācis laiks sapost dzimtas kapus piemiņas jeb svecīšu vakariem, kas tradicionāli visā Latvijā notiek novembrī. 

Ja jūsu ģimenē ierasts, ka kapus aprūpē mamma un tētis vai arī vecākā paaudze, varbūt ir laiks šo tradīciju papildināt, visiem kopā dodoties uz kapsētu un parūpēties par kapu kopiņām. Jā, arī ģimenes jaunākajiem dalībniekiem tur ir vieta. Caur kopā būšanu arī šajā vietā viņi iemācīsies, ka mēs esam kaut kas vairāk par šodienas cilvēkiem. Mēs esam tauta ar stiprām saknēm un senu vēsturi. Dodiet iespēju bērniem to iepazīt, kā arī laiku pa laikam to pārrunāt pieaugušo starpā. 

Foto avots: Shutterstock.com

Dodamies vērot zvaigžņu lietu!

Daudzi zvaigžņu vērotāji ar nepacietību gaida katru augustu, kad naksnīgajās debesīs redzams zvaigžņu jeb perseīdu lietus. Ja vēl neesat paspējuši, dodieties dabā kopā ar ģimeni, lai šo krāšņumu izbaudītu! Lasīt tālāk »

Izgatavo sapņu ķērāju! Pamācība tīkla veidošanai

Sapņu ķērājus mēdz dēvēt arī par sapņu šķirotājiem - labos un jaukos sapņus tie noķer savos tīklos, bet ļaunajiem un sliktajiem ļauj plūst cauri. Lasīt tālāk »

Pagatavo gardus bezē cepumus ģimenes kārumniekiem

Gatavojot kūkas vai dažādus saldos ēdienus, bieži vien pāri paliek olu baltumi. Izliet ārā tos negribās, bet bezjēdzīgi glabāt ledusskapī arī nav vērts. Piedāvājam lielisku risinājumu!  Lasīt tālāk »

Velo karte izbraucieniem ar velosipēdiem

Lai uzņemtu enerģiju un aizdzītu ikdienas nogurumu, dažkārt nepieciešams uzsākt ko aktīvu un aizraujošu, nevis laiski sēdēt istabā.   Lasīt tālāk »

Eksperiments - izdur kociņu cauri balonam, nesaspridzinot to

Ģimeni saliedē kopīgas aktivitātes, tāpēc pavadai laiku ar bērniem radoši. Izmēģini šo lielisko eksperimentu.  Lasīt tālāk »