Sapošam dzimtas kapus piemiņas vakaram

Daudzviet koki jau nometuši savas krāšņās lapas, un zeme ietinas biezā miglā. Tas nozīmē, ka ir pienācis laiks sapost dzimtas kapus piemiņas jeb svecīšu vakariem, kas tradicionāli visā Latvijā notiek novembrī. 

Ja jūsu ģimenē ierasts, ka kapus aprūpē mamma un tētis vai arī vecākā paaudze, varbūt ir laiks šo tradīciju papildināt, visiem kopā dodoties uz kapsētu un parūpēties par kapu kopiņām. Jā, arī ģimenes jaunākajiem dalībniekiem tur ir vieta. Caur kopā būšanu arī šajā vietā viņi iemācīsies, ka mēs esam kaut kas vairāk par šodienas cilvēkiem. Mēs esam tauta ar stiprām saknēm un senu vēsturi. Dodiet iespēju bērniem to iepazīt, kā arī laiku pa laikam to pārrunāt pieaugušo starpā. 

Foto avots: Shutterstock.com

Sekojam līdzi ziemas olimpiskajām spēlēm!

Olimpisko spēļu vērošana var būt lielisks ģimenes notikums, kura laikā uzzināt daudz jauna un izbaudīt azartu.  Lasīt tālāk »

Televīzijas vakars draugu lokā

“Seriālu “Troņu spēles” vienmēr skatos kopā ar vienu no saviem labākajiem draugiem,” savā pieredzē dalās grāmatas "Mazā hygge grāmata" autors Meiks Vikings. Lasīt tālāk »

Greznojam ābolus!

Ierasts, ka ar cukura glazūrām greznojam piparkūkas, taču glazūras var izmantot arī augļu dekorēšanā.  Lasīt tālāk »

Izšūšanas darbiņš pirkstu veiklībai un mājīgumam

Uzdariniet paši ko līdzīgu - uz spilvendrānas izšūts jauks novēlējums priecēs mājinieku vai ciemiņu sirdis! Ja izšūsiet konkrētu vārdu, spilvendrāna būs jauka dāvana mīļam cilvēkam.  Lasīt tālāk »

Rūpēm par latviešu valodu - lietotne "Valodas draugs"

Valsts valodas centra izstrādāta mobilā lietotne "Valodas draugs", kas nu ir pieejama iedzīvotājiem, lai iesaistītos Valsts valodas centra darbībā. Lasīt tālāk »