Sapošam dzimtas kapus piemiņas vakaram

Publicēts: 09.11.2017 16:35

Daudzviet koki jau nometuši savas krāšņās lapas, un zeme ietinas biezā miglā. Tas nozīmē, ka ir pienācis laiks sapost dzimtas kapus piemiņas jeb svecīšu vakariem, kas tradicionāli visā Latvijā notiek novembrī. 

Ja jūsu ģimenē ierasts, ka kapus aprūpē mamma un tētis vai arī vecākā paaudze, varbūt ir laiks šo tradīciju papildināt, visiem kopā dodoties uz kapsētu un parūpēties par kapu kopiņām. Jā, arī ģimenes jaunākajiem dalībniekiem tur ir vieta. Caur kopā būšanu arī šajā vietā viņi iemācīsies, ka mēs esam kaut kas vairāk par šodienas cilvēkiem. Mēs esam tauta ar stiprām saknēm un senu vēsturi. Dodiet iespēju bērniem to iepazīt, kā arī laiku pa laikam to pārrunāt pieaugušo starpā. 

Foto avots: Shutterstock.com

Pārvērt pudeles brīnišķīgos interjera priekšmetos!

Zaļā domāšana ir vērtība, ko arvien vairāk saulītē ceļ interjera dizaineri.  Lasīt tālāk »

Pateicības koks: paldies, ka tu man esi

Jūs viens otram esat, un tas vien jau ir pateicības vērts! Ikdiena skrien saviem rūpju un aizņemtības soļiem aši, reizumis nepasniedzot mirkli atelpas, lai pateiktos otram par to, ka viņš ir. Lasīt tālāk »

Skaistumkopšanas diena kopā ar mammu

Katrai mazai jaunkundzei patīk vērot, kā mamma pucējas, un vienmēr kārojas arī izmēģināt skropstu tušu un citus mammas nieciņus. Kāpēc, lai kopā ar meitu nesarīkotu skaistumkopšanas dienu vai vakaru? Lasīt tālāk »

Uztaisi svečturi no kanēļa standziņām

Kanēli var pievienot ne tikai karstvīnam. Smaržīgas standziņas noderēs arī  dekoram. Uztaisi svečturi, tas ir pavisam vienkārši! Izskatās fantastiski gan dienas gaismā, gan vakarā, kad dedzina tējas svecīti.  Lasīt tālāk »

Dodamies apskatīt Rīgu no TV torņa!

Rīgas radio un televīzijas tornis ir 368 m augsts un augstākais tornis Eiropas Savienībā. Lasīt tālāk »