Gada īsākā diena. Velkam bluķi Saulgriežiem par godu!

Publicēts: 20.12.2017 18:20

Šodien ir tā diena, kad gadā ir garākā nakts un īsākā diena. Jau rīt saulīte debesīs ritēs pretī garākai dienai. Tas nozīmē, ka šī diena attiecīgi jāatzīmē un jāgodā. 

Senāk šajā dienā vilka bluķi, lai savāktu visu slikto, ko sadedzināt kopā ar pašu bluķi. Daudzviet Latvijā šajā dienā tiek organizēti bluķa vilkšanas pasākumi. Piemēram, Rīgā bluķa vilkšana sāksies 18.00 Rātslaukumā. 

Līdzīgs pasākums notiks arī Aucē, ber Rēzeknē šajā dienā varat izbaudīt bērnu deju koncertu, Madonā un citās lielākās un mazākās pilsētās šodien var baudīt Ziemassvētku tirdziņus, kuros notiek arī dažādas izdarības. Ja tuvākajā apkārtnē nekādi pasākumi nenotiek, varat bluķa vilkšanu sarīkot savā mājā vai ciemā!

 

Foto avots: Shutterstock.com

Pārvērt pudeles brīnišķīgos interjera priekšmetos!

Zaļā domāšana ir vērtība, ko arvien vairāk saulītē ceļ interjera dizaineri.  Lasīt tālāk »

Pateicības koks: paldies, ka tu man esi

Jūs viens otram esat, un tas vien jau ir pateicības vērts! Ikdiena skrien saviem rūpju un aizņemtības soļiem aši, reizumis nepasniedzot mirkli atelpas, lai pateiktos otram par to, ka viņš ir. Lasīt tālāk »

Skaistumkopšanas diena kopā ar mammu

Katrai mazai jaunkundzei patīk vērot, kā mamma pucējas, un vienmēr kārojas arī izmēģināt skropstu tušu un citus mammas nieciņus. Kāpēc, lai kopā ar meitu nesarīkotu skaistumkopšanas dienu vai vakaru? Lasīt tālāk »

Uztaisi svečturi no kanēļa standziņām

Kanēli var pievienot ne tikai karstvīnam. Smaržīgas standziņas noderēs arī  dekoram. Uztaisi svečturi, tas ir pavisam vienkārši! Izskatās fantastiski gan dienas gaismā, gan vakarā, kad dedzina tējas svecīti.  Lasīt tālāk »

Dodamies apskatīt Rīgu no TV torņa!

Rīgas radio un televīzijas tornis ir 368 m augsts un augstākais tornis Eiropas Savienībā. Lasīt tālāk »