Mainīšanās ballīte lieliem un maziem

Vai atceries veco lampu, kura stāv pagrabā un kuru jau vairākus gadus plānojāt pārdot? Vai arī blenderi, kurš savu pielietojumu tā arī nav atradis?


Kāpēc gan neatbrīvoties no tiem, pretī saņemot kaut ko noderīgu un vienlaikus sarīkojot omulīgu vakaru?

Uzaiciniet draugus un radus uz mainīšanās ballīti! Noteikumi ir pavisam vienkārši: katrs atnes kādu lietu, kuru vairs neizmanto, bet kura varētu būt noderīga kādam citam. Šis pasākums ir ne tikai draudzīgs maciņam un apkārtējai videi, bet arī lieliska iespēja iztīrīt skapi, virtuves plauktus, pagrabu vai jebkuru citu vietu, kurā glabājat “īsto pielietojumu neguvušās mantas”. Turklāt šāda mainīšanās draugu lokā ir daudz ērtāks un patīkamāks veids tikt vaļā no liekajām lietām nekā nīkšana nedēļas nogalēs krāmu tirdziņos vai sludinājumu ievietošana internetā. 

Šādi kopā ar bērnu varat izšķirot arī viņa rotaļlietas un piedāvāt apmaiņai ar citiem bērniem. 

Ja kāda lieta neatradīs savu jauno īpašnienu, varat organizēt kopīgu braucienu līdz kādai labdarības iestādei, kur pāri palikušās lietas atstāt. 

 

Idejas autors: dāņu autors Meiks Vikings, kurš sarakstījis grāmatu "Mazā hygge grāmata" 

Foto avots: Shutterstock.com

Ģimenes recepšu grāmatai: skābeņu zupa

Jau sazaļojušas skābenes, tādēļ lasām mazās lapiņas un vārām gardu zupu! Lasīt tālāk »

Domājam par dabu! Runājam par kūlas ugunsgrēkiem

Laimīga un stipra ģimene nenozīmē tikai prieku, apskāvienus un ballītes. Tas nozīmē arī sarunas par sabiedrības aktualitātēm. Un šobrīd tā ir kūlas dedzināšana.  Lasīt tālāk »

Mākslas darbi no akmentiņiem. Idejas dekoriem

Akmeņi ir ļoti skaisti un pateicīgs materiāls gan apgleznošanai, gan dažādu dekoru veidošanai.  Lasīt tālāk »

Izmēģinām jaunu lietotni - Witty Dicie Games

Šī lietotne būs digitālais draugs, ar kuru kopā bērnam pavadītais laiks pilnīgi noteikti ļaus izbaudīt jautrus un izzinošus brīžus, un – kas zina! – atklāt kādu noslēpumu.  Lasīt tālāk »

Meklējam pirmās vizbulītes!

Pavasaris klusiem un kautrīgiem soļiem ir atnācis, tāpēc mēs velkam zābakus un ejam piesaulītē meklēt pirmās vizbulītes! Lasīt tālāk »