Mainīšanās ballīte lieliem un maziem

Publicēts: 16.05.2018 05:10

Vai atceries veco lampu, kura stāv pagrabā un kuru jau vairākus gadus plānojāt pārdot? Vai arī blenderi, kurš savu pielietojumu tā arī nav atradis?


Kāpēc gan neatbrīvoties no tiem, pretī saņemot kaut ko noderīgu un vienlaikus sarīkojot omulīgu vakaru?

Uzaiciniet draugus un radus uz mainīšanās ballīti! Noteikumi ir pavisam vienkārši: katrs atnes kādu lietu, kuru vairs neizmanto, bet kura varētu būt noderīga kādam citam. Šis pasākums ir ne tikai draudzīgs maciņam un apkārtējai videi, bet arī lieliska iespēja iztīrīt skapi, virtuves plauktus, pagrabu vai jebkuru citu vietu, kurā glabājat “īsto pielietojumu neguvušās mantas”. Turklāt šāda mainīšanās draugu lokā ir daudz ērtāks un patīkamāks veids tikt vaļā no liekajām lietām nekā nīkšana nedēļas nogalēs krāmu tirdziņos vai sludinājumu ievietošana internetā. 

Šādi kopā ar bērnu varat izšķirot arī viņa rotaļlietas un piedāvāt apmaiņai ar citiem bērniem. 

Ja kāda lieta neatradīs savu jauno īpašnienu, varat organizēt kopīgu braucienu līdz kādai labdarības iestādei, kur pāri palikušās lietas atstāt. 

 

Idejas autors: dāņu autors Meiks Vikings, kurš sarakstījis grāmatu "Mazā hygge grāmata" 

Foto avots: Shutterstock.com

Brīvdienās dosieties ciemos? Īsiniet ceļu ar spēli

Dažkārt garais ceļš uz laukiem vai pārbraucieni no brīnišķīgiem apskates objektiem var būt garlaicīgs. Īsiniet laiku ar spēli, kurai iepriekš gatavoties nav vajadzīgs.  Lasīt tālāk »

Enerģijas batoniņš spēka pilnai vasaras nogalei

Pagatavo veselīgus un enerģijas bagātus saldumus. Enerģija notikumiem bagatajā vasaras nogalē ir ļoti nepieciešama. Lasīt tālāk »

Piemirsta, bet tik aizraujoša spēle "Klasītes". Noteikumi

Vai tavi bērni jau ir apguvuši šo aizraujošo pagalma spēli? Kopā ar ģimeni dodies ārā un uz asfalta ar krītiņiem uzzīmējiet "Klasīšu" laukumu. Lasīt tālāk »

Izdaiļo mājas pagalmu ar skaistiem vēja zvaniem

Vēja zvanu darināšana ir aizraujošs process, jo vari ļauties savam fantāziju lidojumam un izmantot visdažādākos materiālus. Lasīt tālāk »

Radinieku apciemošanas diena

Pulcē kopā tuvus un tālus, redzētus un sen neredzētus radus! Sarīko atkalredzēšanās svētkus, lai ikviens sajustos kā daļa no brīnišķīgas un lielas ģimenes.  Lasīt tālāk »