Hennas tetovējumi tavai ģimenei

Publicēts: 17.06.2018 04:05

Vieno savu ģimeni ar hennas zīmējumiem! Ar vien populārāki kļuvuši skaistie, ornamentiem bagātie hennas zīmējumi, kas rotā cilvēku ādu. Atšķirībā no īstajiem tetovējumiem, šie uz ādas saglabājas tikai pāris nedēļas un ir brūnā krāsā. Velti nedēļas nogali vai sarīko īpašu atrakciju dzimšanas dienas ballītē ar iespēju pašiem uzzīmēt hennas zīmējumus. Bērni būs priecīgi par iespēju uzzīmēt vecākiem, ko paliekošu un sirsnīgu. Hennas pastu vari iegadāties speciālos hobiju veikalos.

Vari doties arī uz kādu īpašu salonu vai pie profesionāļa, kas uzzīmēs vienotu zīmējumu, kas simbolizēs tavu ģimeni. 

Par hennas zīmējumiem
Hennas tetovējumi bija tradicionāli ķermeņa zīmējumi Romas impērijā, Senajā Grieķijā, Babilonijā un citur. Henna ir augs ar lapām un tās novāc divas reizes gadā, tad tās izžāvē un saberž pulverī. Izveidoto pastu klāj uz ādas, šos mākslas darbus mēdz saukt arī par Mehndi, kas no hindu valodas tulkojumā nozīmē "māksla". Tiek uzskatīts, ka gan pats zīmējums, gan  zīmēšanas process nomierina, līdzsvaro emocijas un ir daļa no meditācijas, kā arī konkrēti zīmējumi simbolizē noteiktas lietas. 

Foto avots: Shutterstock.com

Iepriecini mazbērnus un mazmazbērnus - piezvani viņiem!

Ja jūs savus mazbērnus un mazmazbērnus nevarat apciemot ik nedēļu, ieviesiet tradīciju - brīvdienās piezvanīt saviem mīļajiem. Viņi būs īpaši priecīgi dzirdot uzslavas un labus vārdus.       Lasīt tālāk »

Latviešu filmu vakars

Ģimenes ierasto filmu vai seriālu vakarā ievies jaunu tradīciju - Latvijā veidotu filmu skatīšanos. Iespējams, tu būsi pārsteigts, cik daudz īsfilmu un filmu ir radītas te pat, mūsu dzimtenē.  Lasīt tālāk »

Hennas tetovējumi tavai ģimenei

Vieno savu ģimeni ar hennas zīmējumiem! Ar vien populārāki kļuvuši skaistie, ornamentiem bagātie hennas zīmējumi, kas rotā cilvēku ādu. Atšķirībā no īstajiem tetovējumiem, šie uz ādas saglabājas tikai pāris nedēļas un ir brūnā krāsā.  Lasīt tālāk »

Uzpūtiet ziepju burbuļus, izmantojot pudeli un zeķi

Padariet savas kopīgās brīvdienas interesantākas, izmēģinot  neparastu veidu, kā uzpūst daudz sīkus ziepju burbuļus. Uztaisiet ziepju burbuļu kalnu! Lasīt tālāk »

Ģimenes koku stādīšana

Katram ģimenes loceklim savs koks, kas aug, kuplo un zied reizē ar tā saimnieku – šī ir tradīcija, ko vērts kopt no paaudzes paaudzē. Koka stādīšanai nav obligāti jānotiek bērna kristību laikā, tam der jebkurš laiks. Lasīt tālāk »