Hennas tetovējumi tavai ģimenei

Publicēts: 17.06.2018 04:05

Vieno savu ģimeni ar hennas zīmējumiem! Ar vien populārāki kļuvuši skaistie, ornamentiem bagātie hennas zīmējumi, kas rotā cilvēku ādu. Atšķirībā no īstajiem tetovējumiem, šie uz ādas saglabājas tikai pāris nedēļas un ir brūnā krāsā. Velti nedēļas nogali vai sarīko īpašu atrakciju dzimšanas dienas ballītē ar iespēju pašiem uzzīmēt hennas zīmējumus. Bērni būs priecīgi par iespēju uzzīmēt vecākiem, ko paliekošu un sirsnīgu. Hennas pastu vari iegadāties speciālos hobiju veikalos.

Vari doties arī uz kādu īpašu salonu vai pie profesionāļa, kas uzzīmēs vienotu zīmējumu, kas simbolizēs tavu ģimeni. 

Par hennas zīmējumiem
Hennas tetovējumi bija tradicionāli ķermeņa zīmējumi Romas impērijā, Senajā Grieķijā, Babilonijā un citur. Henna ir augs ar lapām un tās novāc divas reizes gadā, tad tās izžāvē un saberž pulverī. Izveidoto pastu klāj uz ādas, šos mākslas darbus mēdz saukt arī par Mehndi, kas no hindu valodas tulkojumā nozīmē "māksla". Tiek uzskatīts, ka gan pats zīmējums, gan  zīmēšanas process nomierina, līdzsvaro emocijas un ir daļa no meditācijas, kā arī konkrēti zīmējumi simbolizē noteiktas lietas. 

Foto avots: Shutterstock.com

Vācam rudens herbāriju – ne tikai skolai, bet arī dekorācijām

Kamēr vēl ziema nav apcirtusi visu zaļoksno un augošo dabā, vēl var pagūt salasīt ziediņus, lapas, papardītes, lai to izkaltētu. Lasīt tālāk »

Izgaismo māju ar pašdarinātām gaismas virtenēm

Izgaismo drūmos un tumšos rudens vakarus ar krāsainām pašu darinātam gaismas virtenēm. To izdarīt ir vienkārši un arī bērni varēs iesaistīties radošajā procesā. Lasīt tālāk »

Eksperimentē kopā ar tēti!

Vai zināji, ka ar dzeramo sodu var uztaisīt dažādus brīnumus? Aicini tēti palīgā un kopā izmēģiniet trīs aizraujošus eksperimentus! Lasīt tālāk »

Ģimenes roku nospiedumu glezna - dekors mājai

Tā vietā, lai savas mājas sienas dekorētu ar pirktām gleznām, izveidojiet ģimenisku un personīgu dekoru - roku nospiedumu gleznu. Lasīt tālāk »

Izrevidē drēbju skapi! Sev nevajadzīgās lietas vari ziedot

Lai kā arī dažiem negribētos, bet ir jāatzīst, ka rudens ir klāt un pamazām tuvojas ziema. Laiks vasaras plānās kleitas un īsos šortus likt ziemas miegā. Lasīt tālāk »