Izrevidē drēbju skapi! Sev nevajadzīgās lietas vari ziedot

Publicēts: 13.09.2018 13:55

Lai kā arī dažiem negribētos, bet ir jāatzīst, ka rudens ir klāt un pamazām tuvojas ziema. Laiks vasaras plānās kleitas un īsos šortus likt ziemas miegā.

Kopā ar ģimeni izšķirojiet savus apģērbu plauktus un atlasiet vasaras drēbēs un apavus. Šāda izšķirošana palīdzēs tev ātrāk izvēlēties apģērbu ikdienai. Vasaras drēbes ērti glabāt vakuuma maisos, jo tas aizņem daudz mazāk vietas. Šī var būt arī reize, kad veicat īstu drēbju revidēšanu - atlasiet drēbes, kas vairs neder, ir saplēstas vai notraipītas, nav ģērbtas vairāk kā gadu. 

Apģērbu vai arī citas mantas, kas tev vai kādam ģimenes loceklim vairs nav nepieciešams, bet vēl ir labā stāvoklī, tu vari ziedot. Tava jaka, kas tev vairs īsti nepatīk, var sasildīt kādu cilvēku šajā drēgnajā rudenī. Lieta, kas tev vairs nav vajadzīga, kādam var būt ļoti nepieciešama un noderīga. Lūk, ŠEIT vari meklēt sev tuvāko punktu, kurā iespējams ziedot apģērbu, apavus, mājsaimniecības preces. 

Foto avots: Shutterstock.com

Izveido sarakstu ar nepieciešamajām skolas lietām

Tavās mājās ir bērnudārznieks vai skolēns un pavisam drīz viņam ir jāuzsāk jaunais mācību gads? Gatavošanās process mēdz būt satraukumu pilns, tapēc izveido sarakstu!  Lasīt tālāk »

Kopā ar meitu izgatavo leļļu māju no plastmasas kanniņas!

Pavadi laiku kopā ar savu meitu, izgatavojot skaistu un neparastu leļļu māju vai lielu pilsētu. Vispirms kopīgi izdomājiet un izfantazējiet, kāda izskatīsies jūsu leļļu māja. Lasīt tālāk »

Gatavojies skolai, izveido penāli pats!

Septembris ir jau tepat aiz stūra, šogad penāli vari mēģināt izgatavot pats saviem spēkiem. Tas nemaz nav tik sarežģīti, pastāstīsim, kā to darīt!  Lasīt tālāk »

Kopīga pārtikas pirkšana

Visa ģimene reizi nedēļā dodaties uz veikalu, lai nopirktu lielāko daļu pārtikas visai nākamajai nedēļai. Šīs nodarbes laikā bērns kopā ar vecākiem var apgūt arī naudas vērtību, piemēram izvēloties produktus.         Lasīt tālāk »

Ceļojums pašu izveidotā baskāju takā

Vasara ir īstā sezona, lai tavas un bērnu pēdiņas izbaudītu mīkstos zāles un smilšu pieskārienus. Sarūpē sev un saviem bērniem neparastu pēdu masāžu. Izveido baskāju taku pats! Šī būs lieliska aktivitāte bērnu ballītēs.  Lasīt tālāk »