Jaukas idejas, kā savus cimdus padarīt īpašus!

Vēsā laikā mums katram ir vismaz viens cimdu pāris, ko valkāsim līdz pat pavasarim. Kādēļ gan mazliet neparosīties, lai cimdi kļūtu īpaši un vienreizēji?

Lūk, vairākas idejas!

Ņem piemērotu dziju, satamborē nelielas puķītes, sirsniņas vai citus dekorējumus. Tos piešuj pie cimdu augšpusēm. Skaisti, vai ne?

Cimdu rotājumiVēl kāda ideja - lāpāmajā adatā iever skaistu dziju un uz cimda augšpuses izšuj puķes, sniegpārslas, ģeometriskas figūras vai pat valkātāja vārdu! Rotāšanā var izmantot arī pērlītes un fliterus, arī mežģīņu un citu audumu gabaliņus. 

Cimdu rotājumi

Bērniem patiks, ja viņu cimdiņi kļūs par pūcītēm, pelītēm, lācīšiem vai citiem zvēriem. 

Lieliska lietotne, lai makā paliktu vairāk vietas

Makā vairs nav vietas visām klienta kartēm? Gudri prāti ir izdomājuši lielisku lietotni, ko ikviens var izmantot, lai visas lojalitātes kartes atrastos vienkopus, proti, viedierīcē.  Lasīt tālāk »

Dienas piedzīvojums: skaitām putnus barotavā!

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) jau otro gadu izsludina akciju “Ziņo par putniem dārzā”. Lasīt tālāk »

Četras Aivara Freimaņa filmas, ko vērts noskatīties

Platforma filmas.lv tiešsaistē piedāvā trīs Aivara Freimaņa režisētas filmas. Lasīt tālāk »

TOP lietotnes viedtelefonos. Derēs arī tavam telefonam

Pētot populārākās lietotnes Android telefonos, ir izveidoti atsevišķi topi gan Amerikā, gan Lielbritānijā. Abās valstīs topa augšgalā pirmajā vietā ir fotogrāfiju apstrādes lietotnes. Lasīt tālāk »

Piemiņas pasākumi Barikāžu laikam

Barikāžu laiks ir vēsturisks apzīmējums 1990. gada 4. maijā atjaunotās Latvijas Republikas aizsardzības pasākumiem, kas tika organizēti Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Lasīt tālāk »