Jaukas idejas, kā savus cimdus padarīt īpašus!

Publicēts: 24.11.2017 11:35

Vēsā laikā mums katram ir vismaz viens cimdu pāris, ko valkāsim līdz pat pavasarim. Kādēļ gan mazliet neparosīties, lai cimdi kļūtu īpaši un vienreizēji?

Lūk, vairākas idejas!

Ņem piemērotu dziju, satamborē nelielas puķītes, sirsniņas vai citus dekorējumus. Tos piešuj pie cimdu augšpusēm. Skaisti, vai ne?

Cimdu rotājumiVēl kāda ideja - lāpāmajā adatā iever skaistu dziju un uz cimda augšpuses izšuj puķes, sniegpārslas, ģeometriskas figūras vai pat valkātāja vārdu! Rotāšanā var izmantot arī pērlītes un fliterus, arī mežģīņu un citu audumu gabaliņus. 

Cimdu rotājumi

Bērniem patiks, ja viņu cimdiņi kļūs par pūcītēm, pelītēm, lācīšiem vai citiem zvēriem. 

Kopā pavadītais laiks bez mobilajām ierīcēm

Pilnvērtīgs kopā pavadītais laiks - katrs acu skatiens tikai mīļotā cilvēka virzienā, siltu roku glāsti pār sievas vai vīra sejas vaibstiem, rāmas un īstas balss skaņas.  Lasīt tālāk »

Izveido dekoratīvu trauku no olu kastītēm. Pamācība

Pavadi laiku kopā ar bērniem veidojot dekoratīvu trauku no olu kartona kastītēm. Tas ir aizraujoši un interesanti. Jaunizveidotajā traukā varēsi uzglabāt dažādus sīkumus.  Lasīt tālāk »

Ātra rotaļa smieklu pilnam brīdim - "Kur deguns?"

Ikdienas steigā atrodiet brīvu brīdi, lai kopā ar bērniem uzspēlētu īsu un jautru rotaļu "Kur deguns?". Lasīt tālāk »

Uzbūvē vigvamu bērna istabā

Vigvams ir sena indiāņu mājvieta, kas pielīdzināma konusveida teltij. Kopā ar bērnu rotaļu istabā uzbūve vigvamu arī tu. Tas ir aizraujošs process un bērnam tā būs lieliska vieta, kur attīstīt savu fantāziju un rast savu privāto telpu. Lasīt tālāk »

Pagatavo kraukšķīgus čipsus mājās

Pagatavo brīvdienu kārumu sev un saviem mīļajiem. Atsakies no veikalā nopērkamajiem neveselīgajiem čipsiem. Kopā ar bērniem vari sarūpēt gardus, mājās gatavotus kartupeļu čipsus. Lasīt tālāk »