Jaukas idejas, kā savus cimdus padarīt īpašus!

Publicēts: 24.11.2017 11:35

Vēsā laikā mums katram ir vismaz viens cimdu pāris, ko valkāsim līdz pat pavasarim. Kādēļ gan mazliet neparosīties, lai cimdi kļūtu īpaši un vienreizēji?

Lūk, vairākas idejas!

Ņem piemērotu dziju, satamborē nelielas puķītes, sirsniņas vai citus dekorējumus. Tos piešuj pie cimdu augšpusēm. Skaisti, vai ne?

Cimdu rotājumiVēl kāda ideja - lāpāmajā adatā iever skaistu dziju un uz cimda augšpuses izšuj puķes, sniegpārslas, ģeometriskas figūras vai pat valkātāja vārdu! Rotāšanā var izmantot arī pērlītes un fliterus, arī mežģīņu un citu audumu gabaliņus. 

Cimdu rotājumi

Bērniem patiks, ja viņu cimdiņi kļūs par pūcītēm, pelītēm, lācīšiem vai citiem zvēriem. 

Lieliska brīvdienu aktivitāte - izjāde ar zirgiem

Izjādes un rūpēšanās par zirgiem ir sarežģīts un atbildīgs process, tāpēc ne visiem ir iespēja zirgus audzēt pašiem. Pastāsti saviem bērniem par zirgu spēku un skaistumu, kā arī vēlāk dodieties izjādē. Lasīt tālāk »

Neparasta fotosesija ar zīmējumiem uz asfalta

Tev būs vajadzīgi krāsaini krītiņi, ar kuriem var zīmēt uz asfalta. Vispirms kopā ar bērniem uzzīmē skaistus attēlus uz asfalta, piemēram, balonus, lielu lidmašīnu vai auto, lielu kūku, zaķi. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem iekurt ugunskuru

Vasara ir brīnišķīgs laiks, lai dotos pārgājienos, iepazītu mežu un putnus un, lai saviem mazbērniem iemācītu ko jaunu. Katrs bērns vēlas piedzīvojumus, izaicinājumus un darīt ko pavisam neierastu. Lasīt tālāk »

Brauciens ar vilcienu

Automašīnas, velosipēdi, autobusi - ikvienam zināmi un ierasti! Bet vai tavs bērns kādreiz ir braucis ar vilcienu? Lasīt tālāk »

Izgatavo savu mūzikas instrumentu - "Kalimba"

"Kalimba" ir neliela izmēra, Āfrikāņu izcelsmes mūzikas instruments, kas radies 20.gadsimta septiņdesmitajos gados. Šo instrumentu dažkārt dēvē arī par īkšķu piano.  Lasīt tālāk »