Gatavojam svētku mielastu jau laikus!

Publicēts: 22.12.2017 18:25

24. decembrī daudzās mājās pie viena galda sēdīsies vīri un sievas, bērni, vecvecāki, tuvāki radi un mīļi kaimiņi. Šīs ir vakariņas, kas daudzās mājās ļoti gaidītas. Taču mājas saimniece nereti, gatavojot svētku maltīti un gaidot viesus, ir nogurusi.

Lai svētku vakars visiem būtu mierpilns, ieteicams daļu no svētku maltītes gatavot jau laikus. Tas, ko noteikti var izdarīt jau šajā dienā, ir aizbraukt uz veikalu un iegādāties nepieciešamo. Tas var pārskatīt ēdienkarti un jau sagatavot tos produktus, ko iespējams, piemēram, izvārīt kartupeļus un burkānus rasolam, uzvārīt buljonu, ielikt cepeša gabalu vieglā marinādē. 

Var pagatavot pastēti un zaļumu sviestu, tāpat var izcept cepumus un iemērkt pupiņas. 

Pārējie darbi 24. decembrī sadalāmi starp ģimenes locekļiem, līdz ar to neviens nebūs pārstrādājies un noguris. 

Lai izdodas!

 

Foto: www.pexels.com

Lieliska brīvdienu aktivitāte - izjāde ar zirgiem

Izjādes un rūpēšanās par zirgiem ir sarežģīts un atbildīgs process, tāpēc ne visiem ir iespēja zirgus audzēt pašiem. Pastāsti saviem bērniem par zirgu spēku un skaistumu, kā arī vēlāk dodieties izjādē. Lasīt tālāk »

Neparasta fotosesija ar zīmējumiem uz asfalta

Tev būs vajadzīgi krāsaini krītiņi, ar kuriem var zīmēt uz asfalta. Vispirms kopā ar bērniem uzzīmē skaistus attēlus uz asfalta, piemēram, balonus, lielu lidmašīnu vai auto, lielu kūku, zaķi. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem iekurt ugunskuru

Vasara ir brīnišķīgs laiks, lai dotos pārgājienos, iepazītu mežu un putnus un, lai saviem mazbērniem iemācītu ko jaunu. Katrs bērns vēlas piedzīvojumus, izaicinājumus un darīt ko pavisam neierastu. Lasīt tālāk »

Brauciens ar vilcienu

Automašīnas, velosipēdi, autobusi - ikvienam zināmi un ierasti! Bet vai tavs bērns kādreiz ir braucis ar vilcienu? Lasīt tālāk »

Izgatavo savu mūzikas instrumentu - "Kalimba"

"Kalimba" ir neliela izmēra, Āfrikāņu izcelsmes mūzikas instruments, kas radies 20.gadsimta septiņdesmitajos gados. Šo instrumentu dažkārt dēvē arī par īkšķu piano.  Lasīt tālāk »