Gatavojam svētku mielastu jau laikus!

Publicēts: 22.12.2017 18:25

24. decembrī daudzās mājās pie viena galda sēdīsies vīri un sievas, bērni, vecvecāki, tuvāki radi un mīļi kaimiņi. Šīs ir vakariņas, kas daudzās mājās ļoti gaidītas. Taču mājas saimniece nereti, gatavojot svētku maltīti un gaidot viesus, ir nogurusi.

Lai svētku vakars visiem būtu mierpilns, ieteicams daļu no svētku maltītes gatavot jau laikus. Tas, ko noteikti var izdarīt jau šajā dienā, ir aizbraukt uz veikalu un iegādāties nepieciešamo. Tas var pārskatīt ēdienkarti un jau sagatavot tos produktus, ko iespējams, piemēram, izvārīt kartupeļus un burkānus rasolam, uzvārīt buljonu, ielikt cepeša gabalu vieglā marinādē. 

Var pagatavot pastēti un zaļumu sviestu, tāpat var izcept cepumus un iemērkt pupiņas. 

Pārējie darbi 24. decembrī sadalāmi starp ģimenes locekļiem, līdz ar to neviens nebūs pārstrādājies un noguris. 

Lai izdodas!

 

Foto: www.pexels.com

Kopā pavadītais laiks bez mobilajām ierīcēm

Pilnvērtīgs kopā pavadītais laiks - katrs acu skatiens tikai mīļotā cilvēka virzienā, siltu roku glāsti pār sievas vai vīra sejas vaibstiem, rāmas un īstas balss skaņas.  Lasīt tālāk »

Izveido dekoratīvu trauku no olu kastītēm. Pamācība

Pavadi laiku kopā ar bērniem veidojot dekoratīvu trauku no olu kartona kastītēm. Tas ir aizraujoši un interesanti. Jaunizveidotajā traukā varēsi uzglabāt dažādus sīkumus.  Lasīt tālāk »

Ātra rotaļa smieklu pilnam brīdim - "Kur deguns?"

Ikdienas steigā atrodiet brīvu brīdi, lai kopā ar bērniem uzspēlētu īsu un jautru rotaļu "Kur deguns?". Lasīt tālāk »

Uzbūvē vigvamu bērna istabā

Vigvams ir sena indiāņu mājvieta, kas pielīdzināma konusveida teltij. Kopā ar bērnu rotaļu istabā uzbūve vigvamu arī tu. Tas ir aizraujošs process un bērnam tā būs lieliska vieta, kur attīstīt savu fantāziju un rast savu privāto telpu. Lasīt tālāk »

Pagatavo kraukšķīgus čipsus mājās

Pagatavo brīvdienu kārumu sev un saviem mīļajiem. Atsakies no veikalā nopērkamajiem neveselīgajiem čipsiem. Kopā ar bērniem vari sarūpēt gardus, mājās gatavotus kartupeļu čipsus. Lasīt tālāk »