Izgatavo kopā ar meitu stilīgas zandeles pludmalei

Publicēts: 12.06.2018 19:15

Kā jau katrai sevis mīlošai dāmai, mums gribas izcelties uz citu dāmu fona. Ar radošu izdomu pludmales sezonā tas ir pavisam vienkārši. Apgūsti, kā ātri un vienkārši uzmeistarot vasaras pludmales zandeles, kuras papildina tavu tēlu.

Tev būs nepieciešams:
- Caurspīdīga gumija (apmēram 30 cm garumā);
- Paciņa sēkliņpērlītes.
 
1.solis
Uz, apmēram 30 cm garas gumijas, uzver pērlītes. Ļoti rūpīgi piesien gumijas galā pirmo pērlīti, ar vismaz sešiem stingriem mezgliem, jo gumija ir slīdīga un elestīguma dēļ mezgli slīd vaļā. Pērlīti galā piesien, lai droši un bez rūpēm vari vērt pērlītes un tās nespruktu nost.

2.solis
Piemērot uz kājas, izveido aplīti, kas nāks ap kāju. Uzsien mezglu un tālāk ver pērlītes “tiltiņam”, daļai līdz pirkstiem. 
 
3.solis
Uzsien mezglus pēdējai pērlītei, lai nostiprinātu “tiltiņu”. Tad izveido cilpiņu, kura būs ap kājas pirkstu! Visu dari piemērot uz kājas un mezglus savienojuma daļās sien vismaz sešus! 
 
Ieteikums! Cilpiņu uz pirksta vieglāk uzsiet,  ja rota jau uzvilkta uz kājas! Šai rotai var uztaisīt komplektā arī rokas sprādzīti, kaklarotu un pat gredzenu, verot pērlītes uz gumijas, kuru saskaņot ar pludmales apğērbu!

Atrakcija karstām dienām: ūdens balonu mešana un ķeršana

Karstā laikā organizējam spēles, kas ne tikai sagādā prieku, bet arī veldzē! Lasīt tālāk »

Tēta un mammas divvientulības plāns vasarai

Skolēnu vasaras brīvdienas strauji tuvojas. Un parasti vasara paskrien ļoti ātri dažādās ģimeniskās aktivitātēs un pasākumos, kas domāti bērnu nodarbināšanai un izklaidēšanai.  Lasīt tālāk »

Bērnu priekam dārza mājiņa!

Ja jums ir dārzs, atvases būs laimīgas, ja tajā atvēlēsiet stūrīti speciāli viņu vasaras namiņam. Lasīt tālāk »

Gleznošanas maratons mājas pagalmā vai dārzā

Varam uzskatīt, ka brīvlaiku un atvaļinājumu sezona ir sākusies. Tas nozīmē, ka ir vērts padomāt, kā šo laiku padarīt pēc iespējas interesantāku. Lasīt tālāk »

Lasām zāļu tējas: šoreiz gaiļbiksītes

Maijs ir tas mēnesis, kad koši mežmalās un pļavās zied gaiļbiksītes, kas vācamas un kaltējamas tējai.  Lasīt tālāk »