Priežu pumpuru tēja – pavasara spēkam


Pavasarī, kad pērnā gada augļos un dārzeņos no vitamīniem palicis pavisam nedaudz, ir īstais laiks spēku meklēt citviet, piemēram, priežu pumpuros.

Priedes pumpuros patiešām slēpjas milzu spēks. Pumpuros esošajām vielām ir pretiekaisuma īpašības, palīdz ārstēt elpceļu iekaisumus, mazina saaukstēšanās simptomus, uzlabo nervu sistēmas darbību. 

Kad visa ģimene kopā dodieties pastaigā pa mežu, paņemiet līdzi kādus trauciņus, kur salikt salasītos pumpurus. Mājās pagatavojiet gardu tēju, ko malkot, spēlējot galda spēles vai pļāpājot par dienā piedzīvoto.

Pielikumā raugiet ne tikai tējas pagatavošanas recepti, bet arī kā gatavot spēcinošu vannu!

Lai spēka pilns pavasaris!

Foto avots: Shutterstock.com

Jūrmala - galamērķis atpūtai tepat Latvijā

Lai labi atpūstos saulainajās dienās, nav obligāti jādodas ārzemju ceļojumos. Lieliska alternatīva ir brauciens uz Jūrmalu. Lasīt tālāk »

Dodamies uz komponista Raimonda Tigula ikgadējo bezmaksas brīvdabas koncertu Tiguļkalnā

Šī gada 3. jūnijā plkst. 20.00 Talsos jau sesto reizi norisināsies Raimonda Tigula brīvdabas mūzikas koncerts Tiguļkalnā, augstākajā no deviņiem pilsētas pakalniem Lasīt tālāk »

Glīti māla zvaniņi dāvanām un dekorācijām

Darbošanās ar mālu ir brīnišķīga nodarbe. Lasīt tālāk »

Ieraudzīt vietējo apkārtni citām acīm!

Ikdienā mēs mēdzam uz darbu un mājās, uz skolu, pulciņiem doties pa vieniem un tiem pašiem ceļiem, pa tām pašām ietvēm un parku takām.  Lasīt tālāk »

Zobu tīrīšanas kalendārs visai ģimenei

Kopā ar visu ģimeni izveido zobu tīrīšanas kalendāru ar iespēju katru dienu atzīmēt, kurš savus zobiņus ir iztīrījis.  Lasīt tālāk »