3 interesantas lietotnes suņu īpašniekiem

Ja jūsu ģimenes mīlulis ir suns, iesakām dažas lietotnes, kas varētu noderēt un pat atvieglot ikdienu. 

Izmantojot lietotni Dog Breeds, varēsiet kopā ar bērniem apskatīt visdažādākās suņu šķirnes. Te ikvienam suņa īpašniekam ir iespējams pievienot sava mīluļa foto un palepoties tieši ar savējo. 

Lietotne Dog Tracks reģistrēs kopā ar mīluli veikto maršrutu un attālumu. Šī lietotne piedāvā iespēju sekot laika ziņām un sazināties ar citiem suņu saimniekiem. 

Ļoti noderīga lietotne var izrādīties Tractive GPS Pet Finder, ja jūsu suņuks mēdz doties brīvsolī. Lietotne palīdzēs sekot dzīvnieka gaitām, līdz ar to arī atrast. Lietotne darbojas savienojumā ar speciālu kaklasiksnu, kurā iebūvēts GPS raidītājs, un tā ļauj kartē ērti pārskatīt visu dzīvnieka ceļus. 

Foto avots: Shutterstock.com

Morzes alfabēts rotaļām, slepenai saziņai un mīklu veidošanai!

Kopā ar bērnu apgūstiet Morzes alfabētu. To varēsiet izmantot rotaļājoties, slepenai saziņai un mīklu veidošanai! Lasīt tālāk »

Izturīgas un kompaktas pašu gatavotas kārtis ģimeniskiem izbraucieniem

Ir jauki jau laikus padomāt par izklaides iespējām tālākā braucienā gan mašīnā, gan vilcienā, gan arī lidmašīnā.  Lasīt tālāk »

Jūrmala - galamērķis atpūtai tepat Latvijā

Lai labi atpūstos saulainajās dienās, nav obligāti jādodas ārzemju ceļojumos. Lieliska alternatīva ir brauciens uz Jūrmalu. Lasīt tālāk »

Dodamies uz komponista Raimonda Tigula ikgadējo bezmaksas brīvdabas koncertu Tiguļkalnā

Šī gada 3. jūnijā plkst. 20.00 Talsos jau sesto reizi norisināsies Raimonda Tigula brīvdabas mūzikas koncerts Tiguļkalnā, augstākajā no deviņiem pilsētas pakalniem Lasīt tālāk »

Glīti māla zvaniņi dāvanām un dekorācijām

Darbošanās ar mālu ir brīnišķīga nodarbe. Lasīt tālāk »