3 interesantas lietotnes suņu īpašniekiem

Ja jūsu ģimenes mīlulis ir suns, iesakām dažas lietotnes, kas varētu noderēt un pat atvieglot ikdienu. 

Izmantojot lietotni Dog Breeds, varēsiet kopā ar bērniem apskatīt visdažādākās suņu šķirnes. Te ikvienam suņa īpašniekam ir iespējams pievienot sava mīluļa foto un palepoties tieši ar savējo. 

Lietotne Dog Tracks reģistrēs kopā ar mīluli veikto maršrutu un attālumu. Šī lietotne piedāvā iespēju sekot laika ziņām un sazināties ar citiem suņu saimniekiem. 

Ļoti noderīga lietotne var izrādīties Tractive GPS Pet Finder, ja jūsu suņuks mēdz doties brīvsolī. Lietotne palīdzēs sekot dzīvnieka gaitām, līdz ar to arī atrast. Lietotne darbojas savienojumā ar speciālu kaklasiksnu, kurā iebūvēts GPS raidītājs, un tā ļauj kartē ērti pārskatīt visu dzīvnieka ceļus. 

Foto avots: Shutterstock.com

Ļaujiet bērnam izpausties! Krāsošanas stunda... vannā

Bērniem no tiesas patīk zīmēt ar guaša vai ūdenskrāsām. Taču vecāki ne vienmēr ir sajūsmā par to, ka pēc kārtīgas gleznošanas ar krāsu notriepts ir ne tikai galds, bet arī grīda un pats bērns.  Lasīt tālāk »

Jautri cilvēciņi no izmantotajiem tualetes papīra rullīšiem

Bērniem ļoti patīk darboties ar papīru, šķērēm, līmi, krāsām un dažādiem dekoratīviem elementiem.  Lasīt tālāk »

Priežu pumpuru tēja – pavasara spēkam

Pavasarī, kad pērnā gada augļos un dārzeņos no vitamīniem palicis pavisam nedaudz, ir īstais laiks spēku meklēt citviet, piemēram, priežu pumpuros. Lasīt tālāk »

Iepazīsti Latviju: Leģendārā zvejnieku sēta Jūrmalas brīvdabas muzejā

Jūrmalas brīvdabas muzejā ir bagātākā virvju vīšanas rīku un materiālu kolekcija Latvijā.  Lasīt tālāk »

Īpaši skolēniem: virtuālie tēli Aspazijas mājā Dubultos

Skolēnu brīvlaiks ir īstais brīdis, lai apmeklētu kādu no Latvijas muzejiem, kur īpaši padomāts par skolēnu auditoriju.  Lasīt tālāk »