Pamācība, kā pašam uzadīt siltus dūrainīšus

Publicēts: 28.11.2017 18:35

Ir īstais laiks adīt dūrainīšus. Ja pašam pietrūkst zināšanu, vienmēr var palūgt vecmāmiņai vai iegādāties pie kādas tantiņas tirgus laukumā. Taču interesanti būtu iemācīties dūraiņus uzadīt paša spēkiem. 

Turklāt glīti cimdiņi noderēs ne tikai ģimenes locekļu roku sildīšanai, bet arī Ziemassvētku dāvanām. 

Lejupielādē pielikumu, kā adīt dūrainīšus, un ķeries pie darba!

Foto avots: Shutterstock.com

Faili lejupielādei:

cimdu_adisana.pdf Lejupielādēt

Paaudžu sieviešu vai vīriešu pašiņš

Saorganizē kopbildi, kurā vairāku paaudžu sievietes vai vīrieši. Piemēram, meita, mamma, vecmamma un vecvecmamma. Ja tā nebūs klasiska bilde, bet gan pašiņš jeb “selfijs”, var izdoties visai jautri mirkļi. Lasīt tālāk »

Kopīga istabas pārkārtošana - ikdienas atsvaidzināšanai

Tev šķiet, ka ģimene ieslīgusi rutīnā? Radi pārmaiņas jūsu dzīvesvietā! Tev nav jāiegulda nauda, lai uzburtu jaunu noskaņu mājā, nepieciešams tikai pārbīdīt mēbeles vai pārvietot dekorus.  Lasīt tālāk »

Bilžu vakars ar draugiem un radiem pēc ceļojuma

Vai arī tev nesen sanācis doties kādā garākā izbraucienā pa Latviju vai ārpus tās? Lai brīvdienas padarītu garākas, rosinām atmiņās dalīties ar saviem tuvākajiem, sarīkojot stāstu vakaru ar foto rādīšanu.        Lasīt tālāk »

Ģimenes vai dzimtas sporta diena

Ģimenes saliedē kopīgas aktivitātes un kopīgi mērķi, lai to veicinātu izmēģiniet sarīkot sporta dienu pagalmā. Tas nav nemaz tik sarežģīti un to var gan daudzdzīvokļu māju pagalmā, gan privātmājas.  Lasīt tālāk »

Dzimtas ciltskoka izveide

Tas ir tā vērts – ieguldīt laiku, lai visa ģimene kopā uztaisītu savas dzimtas ciltskoku. Skaisti, ja papildināsi to ar katra lielās ģimenes locekļa bildi.  Lasīt tālāk »