Spēle "Krustiņi un nullītes" no dabas materiāliem

Publicēts: 16.04.2018 13:05

Skaistu spēli var izgatavot, izmantojot koka ripu, plakanus akmentiņus, un krāsas. 

Kā jau attēlā var redzēt, spēles gatavošana ir ļoti vienkārša. Piemēram, tētis, var nozāģēt apaļu koka ripu, mamma kopā ar bērniem var salasīt un apgleznot akmentiņus tik lielā skaitā, cik nepieciešams spēlei "Krustiņi un nullītes". 

Noteikti pārliecināsieties, ka šādu spēli spēlēt ir bezgala patīkami! Un šāda pašu izgatavota spēle noteikti noder, lai apsveiktu mīļos kādā jubilejā. 

Foto avots: Shutterstock.com

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »

Papīra kuģītis ar karstāko vēlēšanos

Savu vai draugu jubileju esat izvēlējušies svinēt pie ezera, upes vai jūras? Sagatavo līdzi pāris papīra lapas un rakstāmlietas, lai kopīgi ūdenī palaistu kuģīšus ar karstāko vēlēšanos.  Lasīt tālāk »

Svētku kūkas greznošana

Par ballītes kulmināciju var būt jubilāra kūkas kopīga greznošana! Šai aktivitātei nepieciešamais - uzcepta, bet nedekorēta kūka (piemēram, biskvītkūka) un dažādas izejvielas dekorēšanai.    Lasīt tālāk »

Karte jubilāra dāvanas meklēšanai

Jautra un aktīva nodarbe svinībās var būt jubilāra dāvanas meklēšana. Pirms tam izplāno un uzzīmē karti, pēc kuras bērniem būs jāmeklē paslēptā dāvana jubilāram.  Lasīt tālāk »

Jaunas idejas meitiņas frizūrām. Pošamies svētkiem!

Izlaidumi, kāzas, dzimšanas dienas, vienkārši ciemos iešanas. Iemeslu, kad veidot īpašas frizūras, patiešām ir daudz. Tik reizēm pietrūkst ideju.  Lasīt tālāk »