Jestra skrienamspēle lieliem un maziem - pēdējais pāris šķiras

Publicēts: 03.06.2018 02:10

Jestra spēle, ko var spēlēt kā pieaugušie, tā bērni svinībās un dārza pasākumos. Jebkur, kur ir vieta skriešanai, mukšanai un ķeršanai!

Būtiskākais noteikums – dalībieku skaitam jābūt nepāra. 
 

Noteikumi:  Nepieciešami vismaz 9 spēlētāji. Visi sastājas pāros pa divi viens aiz otra. Viens dalībieks paliek bez pāra. Viņš nostājas kolonnas priekšā un skaļi sauc “Pēdējais pāris šķiras!”. Tie, kas stāvējuši rindas beigās, katrs pa savu pusi skrien un cenšas nostāties priekšā kā pirmais pāris. Vadītāja uzdevums ir mēģināt aizkavēt nokļūšanu rindas priekšgalā un vienu no pāra noķert. Ja pāris tomēr nokļūst priekšā, vadītājs vēlreiz sauc pēdējo pāri šķirties un atkārto ķeršanu. Vadītājs ar noķerto nostājas priekšā. Tas, kuru noķer, kļūst par vadītāju. Spēle turpinās, kamēr visi pāri pa vienai reizei šķīrušies. 

 

Foto avots: Shutterstock.com

Piezīmju klade skaistām atmiņām

Pirmās diskotēkas ieejas biļetes, bērniņa pirmā ultrasonogrāfijas bilde, mīļākās konfektes papīriņš, mīļākā pašbilde un daudzi citi nozīmīgi nieciņi, kas drūmos vakaros sasilda. Izveido atmiņu kladi šiem dzīves mirkļiem! Lasīt tālāk »

Batikoti krekli visai ģimenei

Ir pavisam vienkārši radīt kopības un ģimeniskas piederības sajūtu ar pavisam vienkāršām lietām, metodēm un vēlmi darboties. Viens no veidiem - batikoti T-krekli. Lasīt tālāk »

Izmantojot balonu, pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus svētku galdam

Pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus, kas svētkos izdaiļos tavu galdu. Tas ir pavisam vienkārši un pagatavošanas process ir aizraujošs.  Lasīt tālāk »

Izcepiet paši savu maizi!

Maize jau no seniem laikiem ir bijis viens no nozīmīgākajiem pārtikas produktiem. Uzcepiet paši savu gardo maizi, lai visa māja piepildās ar neaprakstāmu smaržu!  Lasīt tālāk »

Celiet galdā pašu gatavotu maizes kvasu!

Kopā ar ģimeni pagatavojiet gardu un dzirkstošu maizes kvasu. Lieciet to svētku galdā un ieprieciniet sanākušos viesus. Lepnums par padarīto būs visa vakara garumā!       Lasīt tālāk »