Jestra skrienamspēle lieliem un maziem - pēdējais pāris šķiras

Publicēts: 03.06.2018 02:10

Jestra spēle, ko var spēlēt kā pieaugušie, tā bērni svinībās un dārza pasākumos. Jebkur, kur ir vieta skriešanai, mukšanai un ķeršanai!

Būtiskākais noteikums – dalībieku skaitam jābūt nepāra. 
 

Noteikumi:  Nepieciešami vismaz 9 spēlētāji. Visi sastājas pāros pa divi viens aiz otra. Viens dalībieks paliek bez pāra. Viņš nostājas kolonnas priekšā un skaļi sauc “Pēdējais pāris šķiras!”. Tie, kas stāvējuši rindas beigās, katrs pa savu pusi skrien un cenšas nostāties priekšā kā pirmais pāris. Vadītāja uzdevums ir mēģināt aizkavēt nokļūšanu rindas priekšgalā un vienu no pāra noķert. Ja pāris tomēr nokļūst priekšā, vadītājs vēlreiz sauc pēdējo pāri šķirties un atkārto ķeršanu. Vadītājs ar noķerto nostājas priekšā. Tas, kuru noķer, kļūst par vadītāju. Spēle turpinās, kamēr visi pāri pa vienai reizei šķīrušies. 

 

Foto avots: Shutterstock.com

Pēdējā skolas diena!

Laiks paskrējis vēja ātrumā, un šī mācību gada pēdējā skolas diena ir klāt.  Lasīt tālāk »

Trafareti ballītes ielūgumu, noformējumu veidošanai

Skaisti, ja ballītei ir vienojoša tematika vai kāds elements, kas caurvij visu pasākumu.  Lasīt tālāk »

Dusmīgie putni. Izgatavošanas pamācība

Mazāki Dusmīgie putni noderēs, spēlējoties ar tiem kā ar pirkstiņlellēm. Lielāki noderēs ballīšu dekorācijām. Pavisam lielus var izmantot kā cepures.  Lasīt tālāk »

3 pasākumi, ko apmeklēt Ģimenes dienā

Daudzās vietās Latvijā 15. maijā atzīmē Ģimenes dienu, piedāvājot plašu pasākumu klāstu. Lūk, dažas idejas, kurus pasākumus apmeklēt.  Lasīt tālāk »

Šodien Mātes diena. Samīļojam savas mammas!

Mīļa mana māmuliņa!... Tā par mammu teikts latviešu tautasdziesmā. Un patiesi - mamma ir tas cilvēks, kam varam teikt "paldies" par savu esību šajā pasaulē.  Lasīt tālāk »