Rakstām vēstuli Ziemassvētku vecītim!

Publicēts: 25.11.2017 12:35

Un darām to arī tad, ja gan lieliem, gan maziem ir šaubas par šī neparastā vīra eksistenci. Jo brīnumi taču var notikt!

Ņemiet lielu, lielu papīra lapu, sadaliet to tik zonās, cik cilvēku ģimenē. Katrs savā zonā raksta savas vēlmes, ko gribētos atrast zem svētku eglītes. Turklāt šajā reizē ir ļauts arī pasapņot par lietām, kuru piepildīšanās šķiet neiespējama, jo, iesējot domu, mēs esam jau soli tuvāk tās realizācijai. Vēstulē noteikti rakstiet arī nemateriālas vērtības, ko ;loti vēlētos piedzīvot savā dzīvē. Jūs nekad nezināt, kādā ceļā jūsu vēlmes piepildīsies. 

Kad vēstule uzrakstīta, laiks greznošanas darbiem. Katrs savu laukumu varat izrotāt pēc sirds patikas un dažādās tehnikās. 

Lai svētku gaidīšanas brīnums ienāk ikkatrā mājā!

Foto avots: Shutterstock.com

Pārvērt pudeles brīnišķīgos interjera priekšmetos!

Zaļā domāšana ir vērtība, ko arvien vairāk saulītē ceļ interjera dizaineri.  Lasīt tālāk »

Vārām ziepes!

Vāri ziepes kopā ar bērniem! Tikai šoreiz patiešām savāriet smaržojošas un krāsainas ziepes nevis dariet blēņas. Izmēģini šo interesanto darbošanos kopā ar bērniem, viņiem būs liels gandarījums vēlāk izmantot pašu gatavotas ziepes.  Lasīt tālāk »

Aizraujošs veids, kā izmantot pogas

Krāsainas, lielas un mazas, apaļas un kantainas - cik gan daudz un dažādas ir apģērbu pogas. Ikdienā mēs pogas izmantojam apģērbā, bet ir vēl dažādi veidi kā tu vari izmantot krāsainās pogas. Lūk, idejas! Lasīt tālāk »

Rudenīgas matu rotas ballītei

Tuvojas svinības vai kopā ar bērniem vēlies pavadīt laiku radošās nodarbēs? Izgatavo unikālu matu stīpiņu no dažādiem dabas materiāliem un citiem interesantiem niekiem.  Lasīt tālāk »

Uzmeistaro kļavu lapu dekorus mājai

Kopā ar bērniem izdaiļojiet savu māju atbilstoši gadalaikam. Vispopulārākais rudens dekors un arī simbols ir kļavu lapas. Ir daudz un dažādi veidi, kā tās vari izmantot, lai pagatavotu krāšņus dekorus. Lūk, idejas! Lasīt tālāk »