Rakstām vēstuli Ziemassvētku vecītim!

Un darām to arī tad, ja gan lieliem, gan maziem ir šaubas par šī neparastā vīra eksistenci. Jo brīnumi taču var notikt!

Ņemiet lielu, lielu papīra lapu, sadaliet to tik zonās, cik cilvēku ģimenē. Katrs savā zonā raksta savas vēlmes, ko gribētos atrast zem svētku eglītes. Turklāt šajā reizē ir ļauts arī pasapņot par lietām, kuru piepildīšanās šķiet neiespējama, jo, iesējot domu, mēs esam jau soli tuvāk tās realizācijai. Vēstulē noteikti rakstiet arī nemateriālas vērtības, ko ;loti vēlētos piedzīvot savā dzīvē. Jūs nekad nezināt, kādā ceļā jūsu vēlmes piepildīsies. 

Kad vēstule uzrakstīta, laiks greznošanas darbiem. Katrs savu laukumu varat izrotāt pēc sirds patikas un dažādās tehnikās. 

Lai svētku gaidīšanas brīnums ienāk ikkatrā mājā!

Foto avots: Shutterstock.com

Jautra viesību spēle: tārpiņš

Tuvojas viesības, bet nav sagatavotas atrakcijas? Lūk, viena, ka iepriecinās un izklaidēs gan lielus, gan mazus.  Lasīt tālāk »

Kāds būs Jaunais gads? Vēlmju zīmēšana

Ir ierasts, ka, sākoties jaunam gadam, rakstām vēlmju sarakstu – ko gribam piedzīvot, ieraudzīt, mainīt savā dzīvē vai pilnveidot.  Lasīt tālāk »

Laimes liešana, sagaidot Jauno gadu!

Jaunā gada sagaidīšana vienmēr iet roku rokā ar jautājumu, kāds būs nākamais gads. Skaidrs ir viens – katrs gads būs tāds, kādu mēs paši to veidosim, taču tas neliedz jautroties un liet laimes. Lasīt tālāk »

Diena kopā ar ģimeni bez viedierīcēm

Lai atslēgtos no nepārtrauktās informācijas plūsmas, Ziemassvētku laikā Samsung skola nākotnei iesaka jauniešiem kopā ar ģimeni veikt digitālo detoksu.  Lasīt tālāk »

Bildēšanās aktivitāte Ziemassvētku vecīša dāvanas saņemšanai

Dzejoļu skaitīšana nav vienīgā aktivitāte, ko darīt, lai saņemtu dāvanu no Ziemassvētku vecīša.  Lasīt tālāk »