Dāvanu saiņošana ar dabas materiāliem

Pēdējais brīdis saiņot dāvanas!

Būsim godīgi - dāvanu iesaiņojums ir ļoti dārgs, bet tā pielietojums salīdzinoši īslaicīgs. Tādēļ ir vērts pārdomāt, kā saiņojumu padarīt skaistu, veicot nelielu ieguldījumu. 

Ja palicis pāri neliels tapešu rullis, no pēdējā remonta, to noteikti var izmantot. Tāpat var iegādāties pārstrādāto papīru, kas ir dabiskās krāsās. Papīru pārsien ar lina vai pakulu aukliņu un rotā ar materiāliem, kas atrodami dabā. 

Ja vasarā jau laikus neesat sarūpējuši dabas materiālu krājumus, nekas, jo arī tagad nelielas pastaigas laikā var atrast gana daudz interesantu materiālu. 

Lai radoši!

 

Foto avots: Shutterstock.com

Jautra viesību spēle: tārpiņš

Tuvojas viesības, bet nav sagatavotas atrakcijas? Lūk, viena, ka iepriecinās un izklaidēs gan lielus, gan mazus.  Lasīt tālāk »

Kāds būs Jaunais gads? Vēlmju zīmēšana

Ir ierasts, ka, sākoties jaunam gadam, rakstām vēlmju sarakstu – ko gribam piedzīvot, ieraudzīt, mainīt savā dzīvē vai pilnveidot.  Lasīt tālāk »

Laimes liešana, sagaidot Jauno gadu!

Jaunā gada sagaidīšana vienmēr iet roku rokā ar jautājumu, kāds būs nākamais gads. Skaidrs ir viens – katrs gads būs tāds, kādu mēs paši to veidosim, taču tas neliedz jautroties un liet laimes. Lasīt tālāk »

Diena kopā ar ģimeni bez viedierīcēm

Lai atslēgtos no nepārtrauktās informācijas plūsmas, Ziemassvētku laikā Samsung skola nākotnei iesaka jauniešiem kopā ar ģimeni veikt digitālo detoksu.  Lasīt tālāk »

Bildēšanās aktivitāte Ziemassvētku vecīša dāvanas saņemšanai

Dzejoļu skaitīšana nav vienīgā aktivitāte, ko darīt, lai saņemtu dāvanu no Ziemassvētku vecīša.  Lasīt tālāk »