Dāvanu saiņošana ar dabas materiāliem

Publicēts: 21.12.2017 21:50

Pēdējais brīdis saiņot dāvanas!

Būsim godīgi - dāvanu iesaiņojums ir ļoti dārgs, bet tā pielietojums salīdzinoši īslaicīgs. Tādēļ ir vērts pārdomāt, kā saiņojumu padarīt skaistu, veicot nelielu ieguldījumu. 

Ja palicis pāri neliels tapešu rullis, no pēdējā remonta, to noteikti var izmantot. Tāpat var iegādāties pārstrādāto papīru, kas ir dabiskās krāsās. Papīru pārsien ar lina vai pakulu aukliņu un rotā ar materiāliem, kas atrodami dabā. 

Ja vasarā jau laikus neesat sarūpējuši dabas materiālu krājumus, nekas, jo arī tagad nelielas pastaigas laikā var atrast gana daudz interesantu materiālu. 

Lai radoši!

 

Foto avots: Shutterstock.com

Līgo dienā izpušķo māju un ģimeni!

Līgo dienā kopā ar ģimeni dodieties lasīt Jāņuzāles, lai ar tām varētu pušķot māju. Mūsu senči ticēja, ka tām piemīt īpašs spēks un svētība. Ienes svētību arī savās mājās!       Lasīt tālāk »

Pagatavojiet īstu Jāņu sieru

Vasaras saulgriežu svinēšana nav iedomāja bez īsta Jāņu siera, vainagu pīšanas un dziesmu dziedāšanas. Pagatavojiet gardu Jāņu sieru kopā ar bērniem no īsta, tiko slaukta piena, olām, biezpiena un dārzā plūktiem zaļumiem.       Lasīt tālāk »

Sviniet pusgada dzimšanas dienas

"Mazās" dzimšanas dienas ļoti ierasts ir svinēt bērniņam līdz gada vecumam -  mēneša, divu mēnešu, trīs mēnešu. Un tā līdz gadiņam.        Lasīt tālāk »

Kāzu kleitu vari vilkt ne tikai kāzu dienā

Cik bieži dzirdētas situācijas - "Ai, to kāzu kleitu mēs jau tikai vienu reizi mūžā uzvelkam!". Lai balto kleitu neatstātu skapī karājamies, kāzu gadadienā sarīko fotogrāfēšanos.       Lasīt tālāk »

Ikgadējais ģimenes foto, sastājoties pēc auguma un vecuma

Kopīga fotogrāfēšanās svētku reizēs ir lieliska izklaide - īpaši, ja visi viesi ir salikti vienā rindā pēc vecuma un otrā kadrā pēc auguma garuma.        Lasīt tālāk »