Dāvanu saiņošana ar dabas materiāliem

Publicēts: 21.12.2017 21:50

Pēdējais brīdis saiņot dāvanas!

Būsim godīgi - dāvanu iesaiņojums ir ļoti dārgs, bet tā pielietojums salīdzinoši īslaicīgs. Tādēļ ir vērts pārdomāt, kā saiņojumu padarīt skaistu, veicot nelielu ieguldījumu. 

Ja palicis pāri neliels tapešu rullis, no pēdējā remonta, to noteikti var izmantot. Tāpat var iegādāties pārstrādāto papīru, kas ir dabiskās krāsās. Papīru pārsien ar lina vai pakulu aukliņu un rotā ar materiāliem, kas atrodami dabā. 

Ja vasarā jau laikus neesat sarūpējuši dabas materiālu krājumus, nekas, jo arī tagad nelielas pastaigas laikā var atrast gana daudz interesantu materiālu. 

Lai radoši!

 

Foto avots: Shutterstock.com

Pārvērt pudeles brīnišķīgos interjera priekšmetos!

Zaļā domāšana ir vērtība, ko arvien vairāk saulītē ceļ interjera dizaineri.  Lasīt tālāk »

Vārām ziepes!

Vāri ziepes kopā ar bērniem! Tikai šoreiz patiešām savāriet smaržojošas un krāsainas ziepes nevis dariet blēņas. Izmēģini šo interesanto darbošanos kopā ar bērniem, viņiem būs liels gandarījums vēlāk izmantot pašu gatavotas ziepes.  Lasīt tālāk »

Aizraujošs veids, kā izmantot pogas

Krāsainas, lielas un mazas, apaļas un kantainas - cik gan daudz un dažādas ir apģērbu pogas. Ikdienā mēs pogas izmantojam apģērbā, bet ir vēl dažādi veidi kā tu vari izmantot krāsainās pogas. Lūk, idejas! Lasīt tālāk »

Rudenīgas matu rotas ballītei

Tuvojas svinības vai kopā ar bērniem vēlies pavadīt laiku radošās nodarbēs? Izgatavo unikālu matu stīpiņu no dažādiem dabas materiāliem un citiem interesantiem niekiem.  Lasīt tālāk »

Uzmeistaro kļavu lapu dekorus mājai

Kopā ar bērniem izdaiļojiet savu māju atbilstoši gadalaikam. Vispopulārākais rudens dekors un arī simbols ir kļavu lapas. Ir daudz un dažādi veidi, kā tās vari izmantot, lai pagatavotu krāšņus dekorus. Lūk, idejas! Lasīt tālāk »